Реконструкція дитячого відділення КНП "Клінічної лікарні Психіатрія"
ПРОЄКТ
Щорічно в м. Києві збільшується кількість дітей, які потребують корекції психофізичного розвитку. Реалізація їхніх прав на медичну допомогу розглядається як одне з найважливіших завдань.

Набуття такими дітьми якісної допомоги є однією із основних і невід’ємних умов їхньої успішної соціалізації, забезпечення повноцінної участі в житті суспільства, самореалізації в різних видах професійної і соціальної діяльності та соціальною відповідальністю адміністрації міста.
Наразі дутяче відділення КНП "Клінічної лікарні Психіатрія" серед медичних закладів комунальної власності м. Києва, в якому могли б отримувати корекційно-медичну допомогу діти, які мають порушення інтелектуального розвитку у поєднанні з іншими порушеннями, потребує модернізації.
Ми прагнемо домогтися поліпшення умови праці передових фахівців країни та утримати інтелектуальні компетенції, що в довгостроковій перспективі дозволяє створити надійний базис формування якісної інфраструктури для надання медичних послуг.
На сьогодні командою фахівців проведено аналіз поточного стану відділення, складено попередній кошторис, розроблена 3D презентація майбутнього оновленого дитячого відділення.

Маєте запитання або пропозицію щодо співпраці? Ми завжди вам раді і залюбки відповімо!

Громадська організація
“Інноваційні Системи Освіти Дітей”

project@isod.org.ua