Реформа системи інклюзивної освіти в Україні
ПРОЄКТ
Метою проєкта є створення системи ефективного управління підготовкою дітей та підлітків з особливими освітніми потребами в межах стратегії інклюзії.

На сьогодні в Україні відсутня єдина збалансована стратегія розвитку дитини з особливими освітніми потребами і як результат відсутній маршрут розвитку та соціалізації для таких дітей та підлітків. Відсутність дієвої комунікації щодо необхідності та ефективності саме інклюзивного підходу при роботі з дітьми з ООП веде до недостатнього рівня розуміння проблеми у суспільстві, а місцева влада не зацікавлена у вирішенні завдання. А низка швидкість впровадження нових сучасних методик діагностики та корекції призводить до втрати безцінного часу для дитини, адже чим скоріше розпочати реабілітацію дитини, тим вище вірогідність соціалізації такої дитини.

Нашою командою розроблена концепція оновленої системи управління підготовкою дітей та підлітків з ООП, в основі якої є створення єдиного державного управління «Всеукраїнський Інклюзивно-Ресурсний Центр», що буде центром компетенцій по роботі з дітьми та підлітками з ООП та забезпечить постійне впровадження новітніх технологій.

Маєте запитання або пропозицію щодо співпраці? Ми завжди вам раді і залюбки відповімо!

Громадська організація
“Інноваційні Системи Освіти Дітей”

project@isod.org.ua