Наші проєкти
Проект допомоги в проведенні психологічної та фізичної реабілітації постраждалим внаслідок бойових дій
Метою проєкта є залучення коштів від спонсорів та спонсорських організацій на проведення психологічної та фізичної реабілітації, яку ви зможете отримати в ТОВ «Центр реальної інклюзії «ЕРУДИТ» під наглядом кваліфікованих спеціалістів та лікарів
Детальніше
Реформа системи інклюзивної освіти в Україні
Метою проєкта є створення системи ефективного управління підготовкою дітей та підлітків з особливими освітніми потребами в межах стратегії інклюзії.
Детальніше
Університет Батьківства
Проєкт «Університет батьківства» надає можливості для навчання, спілкування, обміну думками, ідеями усім, хто займається вихованням дитини й бажає сприяти змінам на краще; хто готовий до розвитку й самовдосконалення заради дитини, зростання разом з дитиною.
Детальніше
ІСОД Медіа
Ми створили цей медіа ресурс задля обміну думками серед батьків, експертів та лідерів думок, для висвітлення проблем в освітній сфері та пошуку можливостей використання новітніх підходів у їх вирішенні. Це висвітлення актуальних проблем та огляди подій щодо впровадження інклюзивних інновацій у нашій країні. Це цікава інформація про сучасні світові інноваційні технології в освіті.
Детальніше
Доступна медицина
Нові технології покращать доступ до медицини для найбільш вразливих громад на сході України у спільному проекті з фондом ЮНІСЕФ в Україні.
Детальніше
Реконструкція дитячого відділення КНП "Клінічної лікарні Психіатрія"
Щорічно в м. Києві збільшується кількість дітей, які потребують корекції психофізичного розвитку. Реалізація їхніх прав на медичну допомогу розглядається як одне з найважливіших завдань.
Детальніше
Маєте запитання або пропозицію щодо співпраці? Ми завжди вам раді і залюбки відповімо!

Громадська організація
“Інноваційні Системи Освіти Дітей”

project@isod.org.ua