Доступна медицина
 з Tyto Care
ПРОЄКТ
Нові технології покращать доступ до медицини для найбільш вразливих громад на сході України у спільному проекті з фондом ЮНІСЕФ в Україні.

Пандемія COVID-19 спонукнула уряди, інституції та суспільства у всьому світі якомога ширше використовувати цифрові технології. Україна досягла суттєвого прогресу у цій сфері та вийшла на передові позиції цифрової трансформації. Тим не менш, коли йдеться про забезпечення рівного доступу до основних послуг, все ще залишаються можливості для удосконалення. Особливо це стосується медичної допомоги для найбільш вразливих дітей та їхніх сімей, які живуть уздовж лінії розмежування.
Фонд ЮНІСЕФ спільно з українським підприємством в галузі медичних технологій Giva Care Group (представник виробника медичних технологічних продуктів Tyto Care з Ізраілю) за участю громадської організації «ІСОД» передали 50 інноваційних систем для проведення телемедичних досліджень у громади уздовж лінії розмежування. Так, діти та їхні сім’ї в цих місцевостях зможуть отримати доступ до високоякісних медичних послуг.

З-поміж понад 400 000 дітей, які проживають у зоні конфлікту, майже 20 000 проживають у місцевостях із ускладненим доступом до медичних послуг. Саме тому впровадження цієї ініціативи є вкрай важливим, особливо в умовах пандемії. Телемедицина дозволить отримати доступ до якісної медичної допомоги таким сім’ям, а також дозволить захистити працівників охорони здоров’я, які перебувають на передовій боротьби з COVID-19.

Задля найбільш ефективного використання технологій на сході України та розбудови потенціалу медичних працівників наша команда проводитиме навчання та надаватиме технічну підтримку співробітникам медичних закладів, які отримають ці пристрої.

Маєте запитання або пропозицію щодо співпраці? Ми завжди вам раді і залюбки відповімо!

Громадська організація
“Інноваційні Системи Освіти Дітей”

project@isod.org.ua