Наші проєкти
Реформа системи інклюзивної освіти в Україні
Метою проєкта є створення системи ефективного управління підготовкою дітей та підлітків з особливими освітніми потребами в межах стратегії інклюзії.
Детальніше
Університет Батьківства
Проєкт «Університет батьківства» надає можливості для навчання, спілкування, обміну думками, ідеями усім, хто займається вихованням дитини й бажає сприяти змінам на краще; хто готовий до розвитку й самовдосконалення заради дитини, зростання разом з дитиною.
Детальніше
ІСОД Медіа
Це актуальна цікава інформація про сучасні світові інноваційні технології та методики в освіті, в галузі новітніх медичних рішень для найбільш вразливих сімей з дітьми з особливими освітніми потребами, це огляди подій щодо впровадження інклюзивних інновацій у нашій країні.
Детальніше
Доступна медицина з Tyto Care
Нові технології покращать доступ до медицини для найбільш вразливих громад на сході України у спільному проекті з фондом ЮНІСЕФ в Україні.
Детальніше
Реконструкція дитячого відділення КНП "Клінічної лікарні Психіатрія"
Щорічно в м. Києві збільшується кількість дітей, які потребують корекції психофізичного розвитку. Реалізація їхніх прав на медичну допомогу розглядається як одне з найважливіших завдань.
Детальніше
Маєте запитання або пропозицію щодо співпраці? Ми завжди вам раді і залюбки відповімо!

Громадська організація
“Інноваційні Системи Освіти Дітей”

project@isod.org.ua
Made on
Tilda